Hakkımızda

Kozmetik ambalajları üretimi ve esans ithalatı ile 1991 senesinde sektöre adım atan firmamız 30 yıla yakın süredir lüks seri kozmetik şişe ve kavanozları, parfüm şişeleri, parfüm ve losyon/krem pompaları, plastik şişe ve kavanoz ürünleri, ilaç-ecza şişeleri, ilaç-ecza ve kozmetik damlalıkları, kapakları gibi 2000'i aşkın ürün çeşidimiz ve güvenirliliğimiz, ürün kalitemiz, sıfır sorun anlayışımız ile çalıştığımız sektörlerde tercih edilen tedarikçiniz olmanın gururunu yaşamaktayız.

Ve yine gurur duyduğumuz bir konu da, sektörde ülkemizde ürünleri görselleri ve detaylı bilgilendirici yazıları ile internetten ilk yayınlayan firma olmamızdır.
Ayrıca geçmiş senelerde internet bağlantıları çok ağır olması nedeniyle, kartvizitlerimizi internet sitemizi ve dijital kataloğumuzu içeren cd kartvizit olarak müşterilerimize sunduğumuzda binlerce ürünümüz görselleri ve detayları ile müşterimizin bilgisayarında, dolayısı ile elinin altında olduğundan memnun edici müşteri geri dönüşleri almanın gururunu da yaşadık.

Senelerin verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile, sektörün ihtiyaçlarını profesyonelce tespit ederek, müşterimizin ürününe, markasına en uygun ambalajı tespit ederek müşterimizin ürününü piyasaya sunarken ambalajdan yana hiçbir endişe duymayacağı titizlik ve kalitede ürün satışımız ile sektörde tanınmaktayız.

Bizimle çalışan firmalar bilirler ki, yazılı olarak taahhüt edilen sürede ürünleri fabrikalarının deposuna girecek ve üretim planları ambalaj açısından aksamadan sorunsuz gerçekleşecektir.

Müşteri kitlemiz kaliteli ürün üreten firmalardan oluşmaktadır ve ürettiği yüksek kalite ürüne ambalaj tedarik etmek isteyen üretici, ürününün tüketici tarafından cazip gelmesi için, ürün bileşiminin yanında ambalajın görsel kalitesinin yanında işlevsel kalitesine de haliyle önem vermek durumundadır.

Bizimle çalışan üreticiler bilirler ki bizde mazaret değil, çözüm üretimi söz konusudur. Ve bizim çözümümüz, satışını yapacağımız ürünlerin dizaynından başlayarak ambalaj kalitesi, kullanışlılığı, kesinlikle sızdırmazlığı ile henüz müşterimiz ürünlerimize dolum yapmadan gerçekleşmektedir.

Yeni üretime başlayan firmalar bize üretimi yapacakları ürünlerinin bilgisini, şişeleyecekleri ürün hacimlerini, kapak tercihlerini, son satıcı noktasında tüketiciye yaklaşık olarak satış fiyatlarını paylaştıklarında, müşterimizin uzun araştırmalar yapmasına gerek kalmadan tecrübe ve bilgimiz ile kendilerine en uygun ambalaj seçeneklerinin görsellerini ve tüm ayrıntıları içeren fiyat teklifimizi sunarak, hızlı çözüm yolunun ilk başlangıcını gerçekleştirmekteyiz.

Teknolojiyi tüm gereksinimleri ile kullanan ve teknolojik yeniliklere önem veren firmamız ayrıca üretimini yaptığımız "Pratik Sıvı Dolum Makinemiz" ile sıvı dolumunda, ayrıca kompresör gerektiren hantal dolum makinelerinden daha yüksek kapasitede, masaüstü kullanıma uygun, maksimum yazıcı/tarayıcı boyutlarında, 220V elektriğin olduğu her yerde çalışmaya hazır, ekstra kompresör ihtiyacı olmayan, Avrupa'dan ithal 10 sene bakım gerektirmeyen,  65 desibel gürültü seviyesi ile sessiz vakum jeneratörü cihazımızın içinde kombine olarak montajı yapılan, tüm buna rağmen maksimum 10 kg. ağırlığında olan, dakikada 18 Lt. emiş gücüne sahip sıvı dolum makinemiz ile sektörde  teknolojik ilkleri başarmanın gururunu yaşamaktayız.

Markalarımızı ve ticari faaliyetlerimizi; 2019 senesinde ana şirketimiz olan "Haktan Teknoloji Dış Ticaret A.Ş." ünvanını çatısında birleştirerek, pazar payımızı yurt içi ve yurt dışında arttırarak sürdürmeye devam ediyoruz.

İşimiz ile ilgili bilgi ve tecrübeye sahibiz, müşterimizin üretimi için gereksinimlerini çok iyi biliriz, hedefimiz ve dileğimiz müşteri memnuniyetleri ile işimizi şevkle uzun seneler daha sürdürebilmek ve ailemizde sonraki kuşaklara taşımaktır...

Duru Kimya & Eurasiapack Ambalaj Birimi
HAKTAN TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş.

Genel Yönetici: Hakan Asiltürk Yamanus  (hakanasilturk@durukimya.com)

Satış Müdürü: Haktan Fatih Yamanus (fatih@durukimya.com)

İthalat İhracat Müdürü: Bülent Yaman (bulent@durukimya.com)

E-Ticaret Müdürü: Kerem Yazıcı (eticaret@haktanteknoloji.com)

Satış Planlama:  Oguz Çakır (bilgi@durukimya.com)

Muhasebe Sorumlusu: Aslı Bilgin (muhasebe@haktanteknoloji.com)